Актуално
Емилия сключила таен брак с Коко Динев

Певицата и синът й Иван гостуваха на "Денят е прекарсен"
"Годежният си пръстен получих отдавна, но изпуснахме момента за шумна сватба, а и му обещах като се оженим, да не го коментирам след това", сподели тя. Емилия обеща, че когато утихнат слуховете около тяхното семейство, ще вдигнат голяма сватба с много гости.
Емилия доведе и почти двегодишния си син Иван, който е малко копие на Коко. Певицата разказа и много мили неща за семейния си живот, в който тя и Коко предпочитат да си стоят вкъщи и да се радват на детето си: "Коко ми помага за детето и въобще и двамата сме плътно с него".
Певицата си пожела и момиченце, но след време, защото предпочита разликата между децата да е по-голяма. Емилия изпълни на живо народна песен, с която поздрави зрителите на "Денят е прекрасен" с предстоящите празници.
btv.bg

